альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Команда Підтримки програми «Демонстраційні проекти Угоди Мерів» відвідали Вознесенську лікарню

13 листопада 2018 року експерти Команди Підтримки здійснили візит на об’єкти впровадження Вознесенської лікарні.

У ході візиту, експерти оглянули будівлі лікарні, у яких відбувається енергоефективна модернізація. Також було проведено нараду за участі керівника проекту В’ячеслава Гусєва, головного лікаря Вознесенської лікарні Володимира Красьохи, головного інженера лікарні Ольги Хортюк представників Команди Підтримки – Яна Ваандерса та Дмитра Іваненка, зовнішнього експерту з моніторингу якості будівельних робіт Дениса Власова, інженерів авторського та технічного нагляду а також представників компаній-підрядників.

У ході наради розглянули низку важливих технічних питань з інтеграції технічних рішень між двома компаніями-підрядниками на об’єкті поліклініки,  а також низку важливих питань з фіналізації робіт у будівлі педіатрії.

Керівник проекту В.Гусєв зазначив про суттєве відставання усіх компаній-підрядників від графіку виконання робіт, які затверджені контрактами. Він заявив, що Команда проекту вважає смішною причиною затримки поставки будівельних матеріалів на об’єкти від постачальників, оскільки перші транші підрядникам були сплачені в кінці липня - на початку серпня цього року. Погода цієї осені сприяє виконанню робіт, бо опади були практично відсутні. Гусєв попередив усіх компаній-виконавців про те, що у випадку відсутності належної якості та актів виконаних робіт на 10 грудня 2018 року, залишок коштів компанії-виконавці отримають лише наприкінці червня 2019 року, згідно з процедурою «pending payment», що існує в контрактах ПАУСІ з Європейською комісією.

Зовнішній експерт з моніторингу якості будівельних робіт Денис Власов заявив про суттєве відхилення якості виконання робіт на даху поліклініки від державних будівельних норм. Представники компанії "Івеко-Буд" заявили про готовність усунути всі недоліки до 30 листопада поточного року.

Ян Ваандерс, ключовий експерт Команди Підтримки: «Ми очікуємо від компаній-підрядників завершення всіх робіт до 10 грудня, як і зазначено у контрактах. Також ми закликаємо усіх підрядників збільшити кількість робітників на об’єктах та пришвидшити поставку на об’єкти матеріалів для якнайшвидшого завершення всіх робіт у лікарні.»

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради. 

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно