альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Новітні технології у будівництві - спосіб набуття практичних знань

27 вересня студенти Вознесенського професіонального ліцею мали змогу відвідати об’єкти будівель педіатрії та поліклініки Вознесенської міської лікарні, де відбуваються роботи з енергомодернізації, для отримання не лише теоретичних знань, але й надбання практичних навичок.

Основна мета екскурсії - ознайомлення з європейськими стандартами енергомодернізації закладів медицини та інших комунальних закладів. Група з 25 студентів мала змогу побачити своїми очима процеси встановлення вікон та наступних заходів з косметичного ремонту віконних отворів, а також взяти в них участь; побачити роботи з підготовки поверхні даху до укладення ПВХ мембрани; побачити, як проводиться утеплення цоколю, фасаду та даху в будівлі педіатрії; оцінити обсяг робіт з заміни інженерних мереж в обох будівлях.

З метою підвищення практичної складової екскурсії, отримання професійних відповідей на всі запитання студентів та для повного висвітлення всіх технологічних етапів робіт, були запрошені безпосередні керівники виробничих ділянок, що мають великий досвід та глибоке розуміння всіх процесів.

Студентів цікавили питання, чому переваги було віддано тим чи іншим матеріалам, та чи є різниця у енергозберігаючих якостях матеріалів при нижчій ціні; який термін експлуатації матеріалів та гарантії, що надаються виконавцем робіт; скільки коштів буде заощаджено у підсумку з перспективою на 10-20 років.

Окремо потрібно відзначити те, що студенти цікавились чи можуть вони в рамках виробничої практики пройти навчання на реальному об’єкті, де втілюються енергоефективні технології за європейськими стандартами. За результатами переговорів представники підрядних організацій та керівництво навчального закладу прийняли рішення знайти можливість долучити кращих студентів до процесу реконструкції за узгодженням з усіма відповідними сторонами.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Директор ресурсного центру з енергоефективності

Трандафіл Сергій

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно