альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Дорогі школярі, студенти! Шановні батьки та вчителі!

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року.

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.

Особливим і визначальним у житті він стане для першачків, які вперше ступлять на незвіданий і цікавий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професію, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті.

Цього року, в рамках активного впровадження державної реформи загальної середньої освіти, формування нового освітнього простору для Нової української школи, у Вознесенській ЗОШ № 8 розпочалася реалізація масштабного проекту, який включає в себе великий комплекс робіт задля створення гідних умов навчання учнів школи. Віримо, що «нове обличчя» цього навчального закладу допоможе молоді не тільки приємно проводити свій час та навчатися, а й в подальшому застосовувати свої знання, уміння та творчий потенціал у житті.

Низький уклін та щира подяка, вам учителі, за вашу благородну працю – не лише давати дітям знання, а й формувати їхню національну свідомість та гідність, почуття вірності, любові до Батьківщини, вчити любити та поважати свої традиції та історію. Впевнені, що навчальні заклади нашого міста готуватимуть справжніх фахівців – підготовлених, освічених, культурних і різнобічно розвинутих.

З нагоди свята Першого дзвоника бажаємо усім школярам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів та пізнання світу! Батькам та вчителям – наснаги та терпіння. Нехай для вас, школярі та студенти, сходинки до вершин науки будуть легкими та цікавими. Успіхів у навчанні, бадьорості та гарного настрою!

Щасливої дороги у Країну Знань!

Міський голова Віталій Луков,

секретар міської ради Лариса Торжинська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно