альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Світ мистецтва неосяжний
В нім і сум, і сльози й сміх
І в цей день ваш професійний
Зичим щастя й чеснот всіх

Щиро і сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, котре щорічно відзначається 9 листопада.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну. Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого міста та країни в цілому. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Висловлюємо щиру подяку працівникам відділу культури та спорту міської ради, будинку культури, бібліотек, музеїв, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Міський голова В.Луков,
секретар Вознесенської міської ради Л.Торжинська,
в.о.старости сіл Новогригорівка та Ракове Л.Цоня

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно