альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

17 травня - День української вишиванки!

День вишиванки, котрий відзначають у третій четвер травня - поки не офіційне і відносно нове народне свято, метою якого є збереження українських цінностей та їх популяризація. Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Разом з Україною сьогодні одягнуть вишиванки у Грузії, Чехії, Німеччині, США, Канаді, Литві, Латвії, Польщі, Казахстані, Росії, Франції, Румунії, Словаччині, Фінляндії, Норвегії. Долучаться до акції навіть такі відділені держави, як Таїланд, Мексика, Шотландія, Єгипет, Південна Африка, Португалія, Ізраїль, Аргентина, Бразилія.

Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Хоча протягом всієї історії заходу у всіх куточках України проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Вознесенськ сьогодні святкує одразу 3 свята – Вознесіння Господнє, 223-ту річницю з дня заснування міста та День вишиванки. Тож ще раз запрошую всіх земляків до участі у вишиванковій ході, яка відбудеться сьогодні о 17.00 (збір біля парку Шевченка).

Найщиріші вітання вам, вознесенці! Миру, добра, любові!

Міський голова

Віталій Луков

 

 

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно