альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Звернення міського голови Віталія Лукова з нагоди Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу

Шановні вознесенці, чорнобильці!

Вже 32 роки пройшло з дня наймасштабнішої техногенної катастрофи, що ставалися в світі за всі часи існування людства. Але ті героїчні вчинки, неймовірні зусилля на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи не будуть забуті ніколи. Проведені на сьогодні дослідження говорять про неймовірну кількість у сотні мільйонів врятованих життів, саме завдяки героям, які ціною власного життя змогли запобігти ще більшій катастрофі. При цьому та порівняно мала частинка згубних речовин, що прорвалися в навколишнє середовище, нанесли значної шкоди нашій землі та людям.

Час та природа дуже повільно загоює «рани», що лишились після катастрофи. Ціле місто довелося в екстреному порядку евакуйовувати. Всі ті люди так і не змогли повернутись до своїх домівок. Вони розселились по всій країні. У місті Вознесенську також проживають переселенці з зони відчуження, а також ліквідатори аварії.

У цей день ми хочемо висловити усім тим, хто брав участь у ліквідації та забезпеченні роботи рятувальних служб слова щирої подяки і шани за неймовірний подвиг, за порятунок наших життів, за ваш героїзм і сміливість, з якою ви ставали на бій із страшною небезпекою заради мільйонів людей.

Схиляючи голови перед тими, хто віддав власні життя й затулив власними грудьми згубну дію атому, бажаємо живим ніколи не пізнати такого горя.

Міський голова Віталій Луков,

секретар міської ради Лариса Торжинська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно