альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Стартував футбольний сезон

30 березня в місті пройшли змагання за «Кубок відкриття сезону» з футболу.За традицією ці змагання проходили на спортивному майданчику ЗОШ №4. Перед початком змагань директор КО ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх» І. С. Алексєєв побажав всім командам красивої гри і щоб переміг сильніший. І дійсно на полі з перших ігор точилася запекла, красива гра. Усі команди демонстрували добру тактичну та фізичну підготовку.
Вдалішими в цей день виявилися футболісти команди В/Ч 2920 «Артсклад», які в фінальній грі перемогли дебютанта змагань команду Вознесенського коледжу. А в грі за третє місце зустрілися команди «Ветеран» та «Мікс». У цій грі перемогу здобули більш молоді футболісти. Отже третє місце за командою «Мікс». Після завершення змагань команда переможець В/Ч 2920 «Артсклад» була нагороджена перехідним кубком. Кращими гравцями було визнано: воротар Бойко С. (ВК), захисник Барановський А. «Ветеран», нападник Народовий О. В/Ч 2920 «Артсклад». Вони отримали пам’ятні призи від федерації футболу Миколаївської області.