альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Міністерство соціальної політики України запрошує до публічних консультацій з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Міністерство соціальної політики України запрошує до публічних консультацій з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства.
В Україні активно відбуваються процеси інтеграції гендерних підходів у діяльність державних органів, що передбачає врахування потреб та досвіду різних груп жінок і чоловіків при формуванні та реалізації державної політики в економічній, політичній, культурній та соціальній сферах для отримання чоловіками і жінками рівних благ.
Міністерством розроблено проєкт Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок на період до 2030 року та проєкт плану заходів з реалізації Стратегії до 2024 року
Метою Стратегії є зменшення фактичної нерівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства.
Мінсоцполітики проводить публічні консультації на тему «Рівні права та інклюзивність». В межах консультацій планується проведення опитування вразливих груп жінок і чоловіків, соціальних, медичних працівників, які працюють з вразливими групами населення.
Всі зацікавлені особи можуть долучитися до консультацій, заповнивши опитувальник, розміщений за посиланням: ПК «Рівні права та інклюзивність».
Учасники публічних консультацій особисто впливатимуть на прийняття рішень у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Результати консультацій будуть враховані в Плані на 2022-2024 роки з реалізації Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок на період до 2030 року.
З проєктом Стратегії можна ознайомитися за посиланням:
https://www.msp.gov.ua/projects/709/

Управління соціального захисту населення
Вознесенської міської ради
скачать dle 12.0
Дата публікації: 08.11.2021 0 568
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно