альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

28 квітня в Україні відзначається День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та чис-ленними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здо-ров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.
З того часу, як на початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світово-го масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ри-зиків щодо безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення вірусу.
У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потен-ціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187). У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі служ-бами безпеки та охорони здоров’я на роботі, як на національному рівні, так і на рівні підприємств.
МОП скористається цією можливістю для покращення обізнаності та стимулювання діа-логу щодо важливості створення стійких систем БЗР та інвестування коштів у них, для чого будуть висвітлені як регіональні, так і національні приклади зменшення і попере-дження поширення COVID-19 на робочому місці.

Управління соціального захисту населення ВМР
скачать dle 12.0
Дата публікації: 08.04.2021 0 757
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно