альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Щотижневі підсумки рейдів робочої групи з легалізації трудових відносин

25 лютого та 03 березня 2021 року робочою групою з питань легалізації діяльності суб’єктів господарювання у місті, легалізації найманої праці та заробітної плати (затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.02.2014 № 53) проведено обстеження суб’єктів господарювання на території м. Вознесенська.
У заході взяли участь спеціалісти відділу праці Управління соціального захисту Вознесенської міської ради, Фінансового управління Вознесенської міської ради, Вознесенського управління Головного управління ДПС у Миколаївській області, головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості та інспектор праці Управління соціального захисту Вознесенської міської ради.
Обстежено 13 суб’єктів господарювання щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками, в результаті чого виявлено 4 найманих працівника, які працюють без оформлення трудових відносин.
Під час рейду активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Стосовно суб’єктів господарювання, в яких були виявлено порушення, проводиться моніторинг (з’ясовуються факти порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин).
Нагадуємо, що за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору передбачено штрафні санкції, а саме:
-від 8500 грн. до 17000 грн. (ч. 3 ст. 41 КУпАП) при притягненні до адміністративної відповідальності.
-60000 грн. (абз. 2 ч. 2 ст. 265 КЗпПУ) за одного неоформленого працівника при притягненні до фінансової відповідальності.
За провадження господарської діяльності без державної реєстрації, як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону – адміністративний штраф від 17000 грн. до 34000 грн. (ч.1 ст. 164 КУпАП).

Управління соціального захисту населення
Вознесенської міської ради
скачать dle 12.0
Дата публікації: 09.03.2021 0 499
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно