альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Відзначення Всесвітнього дня охорони праці

28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці!
У 2018 році за рекомендацією МОП Всесвітній день охорони праці відзначався під девізом «Захищене і здорове покоління».

Відповідно до  Указу  Президента  України  «Про підготовку та проведення Дня охорони праці» в м. Вознесенську  було  затверджено склад оргкомітету та розроблено план заходів.

Оргкомітетом  з 23 по 27 квітня 2018 року проведено «Тиждень охорони праці» в місті. За цей період були проведені обстеження  стану охорони праці на підприємствах, установах міста.

У заходах Тижня приймали участь представники Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради, Вознесенського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області, роботодавці та профспілкові комітети  підприємств, установ та організацій міста.

Управлінням соціального захисту населення спільно з Вознесенським відділенням УВД ФСС 27 квітня вшановано пам`ять працівників, які загинули на виробництві та проведено зібрання за участю  інженерів з охорони праці та школярів старших класів, студентів професійного аграрного ліцею та коледжу Миколаївського національного аграрного університету міста. Також в цей день  у приміщенні  машинно-колійної станції «Вознесенськ» відбулося засідання «круглого столу» за участю членів оргкомітету, фахівців з охорони праці підприємств, організацій, установ. На зустрічі заслухали доповідь начальника Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради Шишляннікової І.А. про роботу Управління соціального захисту населення ВМР за 2017 р., були розглянуті  проблемні  питання, які виникають  в ході профілактичної  роботи служб охорони праці, надано  поради щодо їх  вирішення.

Оргкомітетом визначені підприємства, які у 2017 році досягли найкращих показників щодо поліпшення  стану безпеки і гігієни праці на виробництві, це такі підприємства як: ТОВ «Влад», ТОВ «Біологічні очисні споруди», Вознесенський геріатричний пансіонат, ТОВ «Возко», ТОВ «В-Центр», ТОВ «Юпітер».

Начальник Управління соціального захисту  населення ВМР Шишляннікова І.А  вручила грамоти за сумлінну  працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок  у забезпечення  реалізації державної політики у сфері охорони праці та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці інженерам з охорони праці: ТОВ «Влад» - Бойко С.Я, Управління освіти Вознесенської міської ради – Замостянику М.М, Вознесенського коледжу МНАУ – Смірновій Т.П, Приватного підприємства «Вікторія 8» - Орел Н.М.

У свою чергу кращі фахівці  поділилися досвідом роботи на своїх підприємствах, відповіли на запитання колег. Начальник Вознесенського відділення Управління  виконавчої  дирекції  фонду соціального страхування Черіченко В.В. доповіла про стан виробничого травматизму та методи запобігання  нещасних  випадків  на підприємствах, організаціях. Управлінням освіти  були представлені малюнки школярів загальноосвітніх шкіл «Охорона праці очима  дітей». Загалом, цей  тиждень  в місті  пройшов  вдало та  конструктивно.

Управління  соціального

захисту населення Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 02.05.2018 0 1 196
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно