альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Травень

Рішення чергової 54 сесії  ВМР 7 скликання від 18.05.2018 року

1 Про затвердження щорічного проміжного звіту про хід виконання Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у м. Вознесенську на 2017-2019 роки за 2017 рік

Завантажити 

2 Про затвердження змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Вознесенськ на 2018-2020 роки

Завантажити 

3 Про затвердження змін до Програми соціально-економічного розвитку м.Вознесенська на 2018 рік

Завантажити 

4 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 22 грудня 2017 року №14 «Про бюджет міста Вознесенська на 2018 рік»

Завантажити 

5 Про створення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вознесенській міській раді

Завантажити 

6 Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг №79-92, які надаються в Центрі надання адміністративних послуг у м. Вознесенську

Завантажити 

7 Про припинення Комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу №5 «Вербиченька»

Завантажити 

8 Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Вознесенської міської ради»

Завантажити 

9 Про внесення змін до Положення про Управління освіти Вознесенської міської ради

Завантажити 

10 Про звернення до Господарського суду Миколаївської області із заявою про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства «Вознесенська друкарня»

Завантажити 

11 Про відмову Богородецькому А.А. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  по вул. Зіркова, 19 для передачі у власність

Завантажити 

12 Про відмову Овчиннікову І.С. у наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність

Завантажити 
 Переглянути 

13 Про відмову фізичній особі-підприємцю Алімурадовій З.І. у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Завантажити 
 Переглянути 

14 Про внесення змін до складу комісії щодо добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні, або права на які виставляються для такого продажу в м. Вознесенськ

Завантажити 
 Переглянути 

15 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 19.01.2018 № 16 «Про надання дозволу Комунальній установі «Вознесенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в постійне користування»

Завантажити 
 Переглянути 

16 Про внесення змін до переліку земельних ділянок несільськогосподарськогопризначення для продажу на аукціоні, або права оренди на які пропонуються для продажу на конкурентних засадах в м. Вознесенську

Завантажити 

17 Про надання дозволу Приватному підприємству «ПАМІР-БУД» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення

Завантажити 
 Переглянути 

18 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання в оренду земельних ділянок Публічному акціонерному товариству «Миколаївобленерго»

Завантажити 
 Переглянути 

19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Осадченку А.О. 

Завантажити 
 Переглянути 

20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Крутенко А.І.

Завантажити 
 Переглянути 

21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Райхерт Н.Г.

Завантажити 
 Переглянути 

22 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Вернигору А.А.

Завантажити 
 Переглянути 

23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Ніколенку Ю.В.

Завантажити 
 Переглянути 

24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки  Распопіній Л.О.

Завантажити 
 Переглянути 

25 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Стрельбицькому В.М.

Завантажити 
 Переглянути 

26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Щаблинській І.О.

Завантажити 
 Переглянути 

27 Про розгляд земельного спору між Комунальним підприємством «Вознесенське міжміське бюро технічної інвентаризації» та Огрудковою Н.В.

Завантажити 
 Переглянути 


Рішення позачергової 55 сесії  ВМР 7 скликання від 25.05.2018 року

1 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 22.12.2017 № 16 «Про умови оплати праці Вознесенського міського голови у 2018 році»

Завантажити 

2 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 22.12.2017 № 17 «Про умови оплати праці секретаря Вознесенської міської ради у 2018 році»

Завантажити 

3 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 22.12.2017 № 18 «Про умови оплати праці керуючого справами виконавчого комітету Вознесенської міської ради у 2018 році»

Завантажити 

4 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 22.12.2017 № 19 «Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у 2018 році»

Завантажити 

5 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 22.12.2017 № 20 «Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у 2018 році»

Завантажити 


скачать dle 12.0
Дата публікації: 23.05.2018 0 3 184
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно