альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Квітень

Рішення чергової 53 сесії  ВМР 7 скликання від 20.04.2018 року


1 Про нагородження знаком «За заслуги перед містом»

Завантажити 
 Переглянути 
 

2 Про внесення змін до списку присяжних

Завантажити   

3 Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей в м. Вознесенську «Дитинство» на 2018-2020 роки

Завантажити   

4 Про затвердження щорічного проміжного звіту про хід виконання Програми профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу у м. Вознесенську на 2015-2018 роки за 2017 рік

Завантажити   

5 Про затвердження заключного звіту про результати виконання Міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту міста Вознесенська на 2014 - 2017 роки

Завантажити   

6 Про затвердження Міської цільової програми розвитку цивільного захисту міста Вознесенська на 2018 – 2021 роки

Завантажити   

7 Про затвердження змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Вознесенськ на 2018-2020 роки

Завантажити   

8 Про затвердження змін до Програми соціально-економічного розвитку м.Вознесенська на 2018 рік

Завантажити   

9 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 22 грудня 2017 року №14 «Про бюджет міста Вознесенська на 2018 рік»

Завантажити   

10 Про внесення змін до Положення про податок на майно в частині плати за землю

Завантажити   

11 Про надання згоди на передачу з державної власності у комунальну власність Територіальної громади м. Вознесенська витрат

Завантажити   

12 Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Водопостачання м. Вознесенська

Завантажити   

13 Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Єдність»

Завантажити   

14 Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Санітарна очистка міста»

Завантажити   

15 Про втрату чинності пункту 5 рішення виконавчого комітету Вознесенської міської Ради народних депутатів від 17.08.1993 № 210 «Про розгляд звернень громадян на будівництво, оформлення правовстановлюючих документів та впорядкування землекористування в індивідуальному секторі» в частині закріплення в приватну власність Падалці Ю.К. земельної ділянки

Завантажити 
 Переглянути 
 

16 Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 16.02.2018 № 46 «Про надання дозволу Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в постійне користування»

Завантажити 
 Переглянути 
 

17 Про надання дозволу Релігійній організації «Релігійна громада Римсько-Католицької церкви Вознесіння Господнього» м. Вознесенськ Миколаївської області на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для надання в постійне користування

Завантажити 
 Переглянути 
 

18 Про надання дозволу Релігійній організації «Релігійна громада Римсько-Католицької церкви Вознесіння Господнього» м. Вознесенськ Миколаївської області на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для надання в оренду

Завантажити 
 Переглянути 
 

19 Про надання дозволу Матушевському Ю.П. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність

Завантажити 
 Переглянути 
 

20 Про надання дозволу Фоменку С.О. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність

Завантажити 
 Переглянути 
 

21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» (вул. Матросова Олександра, 208 а)

Завантажити 
 Переглянути 
 

22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Водопостачання м. Вознесенська» (вул. Слободянюка Бориса, 2 в)

Завантажити 
 Переглянути 
 

23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Вознесенське міжміське бюро технічної інвентаризації» (вул. Героїв України, 7 «а»)

Завантажити 
 Переглянути 
 

24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Вознесенське міжміське бюро технічної інвентаризації» (вул. Героїв України, 16 «а»)

Завантажити 
 Переглянути 
 

25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Абазі Т.М.

Завантажити 
 Переглянути 
 

26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Варениці О.А.

Завантажити 
 Переглянути 
 

27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Вітушку Ю.О.

Завантажити 
 Переглянути 
 

28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Гарбузенку П.Є.

Завантажити 
 Переглянути 
 

29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Деркаченку В.А.

Завантажити 
 Переглянути 
 

30 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Гречаній Л.Г.

Завантажити 
 Переглянути 
 

31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Парицькому С.В.

Завантажити 
 Переглянути 
 

32 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Хомюк В.О.

Завантажити 
 Переглянути 
 

33 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Маначинській Л.А.

Завантажити 
 Переглянути 
 

34 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки  Нікітіну В.Г.

Завантажити 
 Переглянути 
 

35 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Облещуку Т.П.

Завантажити 
 Переглянути 
 

36 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Пацієнко С.П.

Завантажити 
 Переглянути 
 

37 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Садченко С.П.

Завантажити 
 Переглянути 
 

38 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок та про надання в оренду земельних ділянок Приватному підприємству «ПАМІР-БУД», фізичній особі – підприємцю Волковицькій Н.Д.

Завантажити 
 Переглянути 
 

39 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в оренді фізичної особи – підприємця Паламарчука В.М.

Завантажити 
 Переглянути 
 

40 Про надання в оренду земельної ділянки Публічному акціонерному товариству «Укртелеком»

Завантажити 
 Переглянути 
 

41 Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель, визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та затвердження Положення про неї

Завантажити   

скачать dle 12.0
Дата публікації: 01.04.2018 0 3 931
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно