альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Подорожуємо країною Професій

Вихованці Центру  соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Вознесенської міської ради є так би мовити «підшефними» Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості. Адже не можемо ми залишитись осторонь доль діток, які потрапили в складні життєві обставини.

 

Тож турбота про цих дітлахів стала доброю традицією нашої філії. У час коли інші ровесники ще насолоджуються літніми канікулами, 17 серпня поточного року з вихованцями Центру заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Вознесенської філії Миколаївського ОЦЗ Ірина Чорна провела пізнавально-інтерактивний захід «Подорож до країни Професій». Під час заходу малеча, а більшості з них лише 5-6 років, дізнавались про нові для себе професії, відгадували загадки, грали в цікаві та розважальні ігри на професійну тематику.

 

Приємним доповненням до цікаво проведеного часу стали смаколики, які фахівці філії принесли із собою та іграшки, які оселяться в ігровій кімнаті та звеселятимуть малечу у вільний час.

Наша подорож лише розпочалась, попереду ще багато цікавих зустрічей та пізнавальної інформації. Маємо надію, що цікавинки зі світу професій націлюватимуть підростаюче покоління на свідомий вибір справи життя, сповнюватимуть їх бажанням бути професіоналами своєї справи та досягати поставленої мети.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 20.08.2018 0 960
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно