альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Новогригорівської гімназії

Управління освіти Вознесенської міської ради Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Новогригорівської гімназії Вознесенської міської ради Миколаївської області, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, село Новогригорівка, вул. Садова, будинок 37-А.

Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу МОНУ від 26.09.2005 № 557 (14-18 тарифний розряд).
Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до:
- постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств»;
- наказу МОНУ від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:
- громадянство України;
- вища освіта ступеня не нижче магістра;
- стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
- організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
- вільне володіння державною мовою.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає такі документи:
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відпові-дно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- копію паспорта громадянина України;
- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної ді-яльності не менше трьох
- років на момент їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) з 16 червня 2021 року по 14 липня 2021 року за адресою: 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 8, Управління освіти Вознесенської МР з 08.00 до 17.00.

Дата та місце початку конкурсного відбору: 04 серпня 2021 року о 14:00 в Управлінні освіти Вознесенської міської ради.

Конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Територіальної громади міста Вознесенська здійснюється за результатами:
- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на пері-од до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (письмовий іспит);
- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом тестування та пи-сьмового вирішення ситуаційного завдання;
- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації (співбесіда).

Загальний час для проведення письмового іспиту повинен становити не більше, як 1 година 20 хвилин.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Крючкова Світлана Олександрівна.

Довідки за телефоном (05134) 3-20-79. Електронна адреса: uovmr@ukr.net.
скачать dle 12.0
Дата публікації: 14.06.2021 0 356
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно