альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Вознесенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ст. №9-дошкільний навчальний заклад №16»

Вознесенська міська рада Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Вознесенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ст.№9 дошкільний навчальний заклад №16» Вознесенської міської ради Миколаївської області, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Поповича, будинок 2.

Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу МОНУ від 26.09.2005 № 557 (14-18 тарифний розряд).
Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до:
постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств»;
наказу МОНУ від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:
громадянство України;
вища освіта ступеня не нижче магістра;
стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
вільне володіння державною мовою.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає такі документи:
заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
копію паспорта громадянина України;
автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
довідку про відсутність судимості;
документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) з 21 вересня 2020 року по 19 жовтня 2020 року за адресою: 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 8, Управління освіти Вознесенської МР з 08.00 до 17.00.
Дата та місце початку конкурсного відбору: 22 жовтня 2020 року о 13:00 у великій залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради, за адресою: площа Центральна,1.
Конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Територіальної громади міста Вознесенська здійснюється за результатами:
перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (письмовий іспит);
перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом тестування та пись-мового вирішення ситуаційного завдання;
публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації (співбесіда).
Загальний час для проведення письмового іспиту повинен становити не більше, як 1 го-дина 20 хвилин.
Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Крючкова Світлана Олександрівна.
Довідки за телефоном (05134) 3-20-79. Електронна адреса: uovmr@ukr.net.
скачать dle 12.0
Дата публікації: 23.09.2020 0 707
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно