альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Вознесенської ЗОШ № 2

Вознесенська міська рада Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради Миколаївської області, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Центральна, будинок 6-А.
Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу МОНУ від 26.09.2005 № 557 (14-18 тарифний розряд).
Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до:
- постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств»;
- наказу МОНУ від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».
Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:
 • громадянство України;
 • вища освіта ступеня не нижче магістра;
 • стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
 • організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
 • вільне володіння державною мовою.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає такі документи:
 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про
 • захист персональних даних»;
 • копію паспорта громадянина України;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) з 23 вересня 2019 р. по 17 жовтня 2019 р. за адресою: 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 8, Управління освіти Вознесенської МР з 08.00 до 17.00.

Дата та місце початку конкурсного відбору: 24 жовтня 2019 року о 13:00 у великій залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради Миколаївської області, за адресою площа Центральна,1.

Конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Територіальної громади міста Вознесенська здійснюється за результатами:
 • перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (письмовий іспит);
 • перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом тестування та письмового вирішення ситуаційного завдання;
 • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації (співбесіда).
Загальний час для проведення письмового іспиту повинен становити не більше, як 1 го-дина 20 хвилин.
Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Крючкова Світлана Олександрівна.
Довідки за телефоном (05134) 3-20-79. Електронна адреса: uovmr@ukr.net.
скачать dle 12.0
Дата публікації: 23.09.2019 0 1 794
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно