альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Стартує програма “Skills Lab: власна справа” для молоді

Ви живете у Миколаївській області? Мрієте створити власний успішний бізнес, але не знаєте з чого почати? Вже розвиваєте власну справу, але не вистачає досвіду, щоб перетворити її на прибутковий бізнес? Тоді ця програма для вас!

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за підтримки Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України та Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради оголошують старт програми “Skills Lab: власна справа”, яка допоможе перетворити ваші ідеї та вміння у реальний бізнес всього за один місяць!

Участь у програмі безкоштовна, реєстрація за посиланням -https://forms.gle/wFbrPbNgo8tYo2n3A

“Skills lab: власна справа”- це тренінгова програма, розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу. У минулому році понад 150 хлопців та дівчат з 5-ти міст України стали випускниками програми та відкрили власну справу.

Протягом навчання, учасники та учасниці дізнаються про особливості запуску власного бізнесу, правові та фінансові питання при створенні підприємницької діяльності, основи написання успішного бізнес-плану, навчаться формувати успішну маркетингову стратегію та презентувати свій продукт.

Для кого?

Програма Skills Lab для молоді 16-35 років: студентів та випускників училищ, коледжів та університетів, які проживають у Миколаєві та Миколаївській області і готові започаткувати власну справу.

Тривалість та формат

Навчання триватиме з 20 червня до 20 липня по суботах (10:00-14:00) та середах (16:00-20:00) і включатиме відкриття, 6 тренінгових модулів по 4 години та підсумкову презентацію бізнес-планів учасників.

У разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся кураторки програмиOlesia Bratus(050) 203 25 26,olesyabratus7@gmail.com

Твоя власна справа чекає перших кроків!


скачать dle 12.0
Дата публікації: 19.06.2019 0 907
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно