альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Шановні вознесенці! Дякуємо за порозуміння та співпрацю в непростий час реформування медичної галузі

Незважаючи на новизну запису онлайн по телефону до реєстратури або по мобільному телефону, з 1 січня поточного року на плановий прийом до сімейного лікаря у такий спосіб вже записались 9553 пацієнти. Це слугує ліквідації черг під кабінетом лікаря, адже в призначений день та час саме Вас мають прийняти та надати медичні послуги.

Окрім часу для планового прийому, в розкладі роботи лікаря є резервний час для надання невідкладної допомоги хворим та оформлення довідок про смерть громадян.

До невідкладних станів відносяться підвищена температура тіла в період звернення 390 та вище, гіпертонічний криз з різким підйомом артеріального тиску, гострий біль у животі або в ділянці серця та загрудинний біль.

Для виконання такої роботи, як виписка рецептів на медикаменти за програмою «Доступні ліки», підпис декларації пацієнта з лікарем на надання медичних послуг, медичний огляд дитини на надання довідки про медогляд школяра тощо теж потрібен час, тому для вирішення цих питань потрібно записатись на прийом до сімейного лікаря.

 Нагадуємо, що  Ви можете записатись на прийом до сімейного лікаря:

  • Онлайн – запис для бажаючих записатись на прийом до сімейного лікаря швидко та зручно по мобільному телефону або через інтернет користуючись медичною інформаційною системою реєстрації пацієнтів «Поліклініка без черг».
  • Звичним способом в реєстратурі за телефонами:

     Амбулаторія №1 (вул.Короленка,5) тел. 4-10-53

     Амбулаторія №2 (вул. 228 Стрілецької дивізії, 26) тел. 4-32-47

     Амбулаторія №3 (вул. Київська,2018) тел. 5-74-02

  • За допомогою телефонного зв’язку з сімейним лікарем та сімейною медсестрою.

Адміністрація КП

 «КНП Вознесенський міський центр ПМСД»

скачать dle 12.0
Дата публікації: 02.05.2018 0 950
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно