альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність


   Планована діяльність полягає у завершенні будівництва Ташлицької ГАЕС у складі гідроагрегатів 3-6 з підвищенням рівня Олександрівського водосховища на        р. Південний Буг з позначки    16,0 м до позначки 16,9 м.

          Ташлицька ГАЕС (ТГАЕС) призначена для покриття пікових навантажень, заповнення нічних «провалів», забезпечення аварійного та частотного резервів у південно-західній частині об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України, де спостерігається значна нерівномірність добового графіка навантажень та гостра потреба у пікових та швидкодіючих аварійних потужностях, а також для забезпечення базисного режиму      ВП Південноукраїнська АЕС (ВП ПАЕС) та створення аварійного резерву для атомної електростанції (забезпечення електроенергією ОЕС у разі виникнення надзвичайних ситуацій).

Проектом будівництва передбачено поетапне підняття рівня в Олександрівському водосховищі зі створенням водогосподарської ємності для водозабезпечення Миколаївської області, а також збільшення витрат у меженний період і забезпечення санітарного попуску в маловодні роки.
        

Завершення будівництва Ташлицької ГАЕС здійснюється відповідно до проекту, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1036-р «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» та  наказом   ДП «НАЕК «Енергоатом» від 12.03.2019 № 222 «Про затвердження проекту «Завершення будівництва Ташлицької ГАЕС. Введення гідроагрегатів №№ 3-6»
(м. Южноукраїнськ Миколаївської області) (Коригування)» (наказом від 12.09.2019 № 929 внесені доповнення) на основі погоджень та позитивного висновку ДП «Укрдержбудекспертиза» від 29.09.2017 № 00-1188-17/ПБ (00-2099-16/ПБ).
Ташлицька ГАЕС є діючим об’єктом що експлуатується. Проект є завершенням будівництва ТГАЕС, яка частково вже введена в експлуатацію, та виконано великий обсяг робіт для подальшого поетапного введення в експлуатацію наступних гідроагрегатів (майже повністю виконані будівельні роботи по спорудах: будівля ГАЕС на шість гідроагрегатів, водоприймач, всі тунельні водоводи, підвідний і відвідний канали та ін.).  
Основні техніко-економічні показники:


Проект Завершення будівництва Ташлицької ГАЕС передбачає введення в експлуатацію гідроагрегатів № 3−6 Ташлицької ГАЕС загальною потужністю 604 МВт у генераторному режимі та поетапне підвищення рівня Олександрівського водосховища (нижньої водойми Ташлицької ГАЕС).          


При проектному нормальному підпірному рівні (НПР) Олександрівського водосховища 16,9 м корисна ємність складає 25,97 млн. м3, в тому числі: 14,40 млн.м3  - для роботи Ташлицької ГАЕС; 4,26 млн.м3 - для компенсації безповоротних втрат (випаровування) Олександрівського водосховища і верхньої водойми ГАЕС;  7,31 млн.м3 - для водогосподарських потреб Миколаївської області.    
(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»
(ДП «НАЕК «Енергоатом»), код згідно з ЄДРПОУ 24584661      
Україна 01032, м. Київ, вул. Назарівська, 3; тел./факс: +38 (044) 277-78-83
 
(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті),

Відокремлений підрозділ «Південноукраїнська АЕС» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (ВП ПАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом»); 55000, м. Южноукраїнськ, Миколаївська область, Україна
https://sunpp.mk.ua, е-mail: office@sunpp.atom.gov.ua, факс: (+38 05136) 4-11-70
_______________________________________________________________________
(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця
(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел/факс (044) 206-31-40; (044) 206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua. Контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна.
(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля:


Відповідно до законодавства рішенням про провадження планованої діяльності буде Висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Міністерством захисту довкіл
ля та природних ресурсів України.
(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань:

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.
Громадські слухання (перші) відбудуться ______________________________
                                                  (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)
відповідно до п.21 ст.17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у зв’язку з встановленням на території України карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19). Громадські обговорення проводитимуться у формі електронних консультацій шляхом отримання письмових зауважень та пропозицій і відповідей на них. Слухання, передбачені ст. 17 цього закону, проводитись не будуть.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел/факс (044) 206-31-40; (044) 206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua.

Контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна.
(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел/факс (044) 206-31-40; (044) 206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua. Контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна.
(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського
обговорення, зазначеного в абзаці першому пункту 5 цього оголошення.
 
8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності
(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:
 
Офіційний сайт ДП «НАЕК «Енергоатом» - https://www.energoatom.com.ua (https://www.energoatom.com.ua/), з дати оприлюднення в Єдиному реєстрі з ОВД цього Оголошення. Контактна особа: Бойко Віталій Борисович, тел. (044) 277-79-58.
ІЦ «Імпульс», м. Южноукраїнськ, б-р Т. Шевченка, 8а; протягом 30 днів з дати оприлюднення в Єдиному реєстрі з ОВД цього Оголошення; Понеділок-п’ятниця,  з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00. Контактна особа: Оксана Торганова, тел. (05136) 5-64-44.



Оголошення для завантаження Завантажити 
 Переглянути 


скачать dle 12.0
Дата публікації: 27.01.2023 0 580
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно