альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Кабінетом Міністрів України постановою від 19.08.2022 № 923 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» було внесено зміни до Порядку затвердженого постановою КМУ від 20.03.2022р. № 923 внесено зміни, відповідно яких допомога на проживання:

надається внутрішньо переміщеним особам, які повторно перемістилися з тимчасово окупованої території Російською Федерацією території України, території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (Блокуванні) після 24 лютого 2022 року;

призначається органами соціального захисту населення протягом 10 робочих днів з дати надходження заяви;

призначається за останнім місцем обліку органом соціального захисту населення, якщо внутрішньо переміщена особа змінювала своє місце обліку та не отримала допомогу.

Також зазначаємо, що автоматично, без повторного звернення нараховується допомога, у разі включення територіальної громади до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), який затверджується 2 рази на місяць наказом Мінреінтеграції, з 1 числа місяця, наступного за місяцем, в якому відповідну громаду включено до такого переліку.

Додатково, врегульовано питання щодо надання можливості на отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам, які мають право, та заяви яких були подані через Портал Дія до 30 квітня 2022 року і не були повністю ним сформовані або знаходились в
обробці.

Мінцифри вже готує надавати Мінсоцполітики переліки внутрішньо переміщених осіб, які мають право на допомогу. Ці переліки ДП ІОЦ будуть надіслані до тих місць де такі особи первинно подавали документи через Портал Дія.

При цьому така особа також може самостійно звернутися до органу соціального захисту населення або через пошту із заявою на надання допомоги на проживання, із зазначенням, зокрема номера банківського рахунка (за стандартом IBAN) або персональних даних одержувачів, та надати підтверджувальну інформацію (наприклад скріншот де видно дату).

За консультацією щодо отримання більш детальної інформації можна звернутись за номером телефону – (05134) 3 24 25.скачать dle 12.0
Дата публікації: 02.09.2022 0 253
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно