альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Офіційний прийом міського голови Віталія Лукова

19 вересня на офіційному прийомі громадян міським головою Віталієм Луковим було розглянуто 4 звернення від мешканців Вознесенської територіальної громади.
До очільника звернулися батьки дітей-вихованців КНДЗ № 9 щодо ремонту в цьому закладі дошкільної освіти. Міський голова повідомив, що на дитячий садочок вже виготовлена проектно-кошторисна документація з попередньою вартістю робіт близько 7 мільйонів гривень. Віталій Луков запевнив батьків, що керівництво громади постійно займається залученням додаткових коштів до місцевого бюджету. Тож капітальний ремонт КНДЗ № 9 буде зроблено найближчими роками.
Представник товариства сліпих УТОС звернувся до очільника громади з проханням надати допомогу в вигляді будівельних матеріалів на ремонт клубу організації. Через брак коштів культурний простір УТОСу знаходиться в дуже поганому технічному стані, але відвідувачі мають бажання проводити там своє дозвілля. Віталій Луков пообіцяв надати організації посильну допомогу.
Інші звернення стосувалися конфліктів із сусідами та непорозумінь з правоохоронними органами.
Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09. Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфона: щочетверга з 8.00 до 10.00 за логіном: live: v.d. lukov.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
скачать dle 12.0
Дата публікації: 19.09.2019 0 700
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно