альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Містобудівна рада. Розглядався порядок використання виносних щитових конструкцій

17 липня 2019 року відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради. На порядку денному було питання щодо розміщення рекламних засобів на території міста Вознесенська.
Фізичним особам-підприємцям надані роз’яснення відповідно до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Вознесенську, затвердженого рішенням Вознесенської міської ради від 25 червня 2010 року № 7 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Вознесенську» (зі змінами, внесеними рішеннями Вознесенської міської ради від 21.09.2018 № 5, від 22.03.2019 № 5) щодо розміщення рекламного засобу типу «штендер», а саме:
До тимчасових спеціальних конструкцій відносяться конструкції, розташовані на визначеній ділянці міської території з умовою обмежень за часом розміщення.
Виносні щитові конструкції (штендери) – тимчасові спеціальні конструкції, розташовані розповсюджувачами зовнішньої реклами в години їх роботи, що рекламує свої товари.
Штендери розміщуються у межах 1,5 м від входу до будинку (споруди), у якому знаходиться розповсюджувач зовнішньої реклами.
Забороняється установка штендерів, що заважають проходу пішоходів, а також орієнтованих на сприйняття з проїжджою частиною.
Також, головним архітектором Лейлою Чорною було порушено питання щодо приведення архітектурного типу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Центральна, біля будівлі № 6 (Вознесенський центральний ринок) в м. Вознесенську, згідно з Ескізною пропозицією архетипів тимчасових споруд та елементів благоустрою, затвердженого в складі Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території м. Вознесенська.
Більш детально з Комплексною схемою можна ознайомитися на інтернет-порталі Територіальної громади Вознесенська (http://voz.gov.ua/kompleksna-shema-rozmschennya-timchasovih-sporud-dlya-vprovadzhennya-pdpriyemnickoyi-dyalnost.html).
Відділ містобудування та архітектури апарату
Виконавчого комітету Вознесенської міської ради
скачать dle 12.0
Дата публікації: 22.07.2019 0 764
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно