альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Увага! Важливе оголошення від Управління комунальної власності міста!

Об’єкти оцінки земельні ділянки, розташовані в м. Вознесенську:

- вул. Одеська, 37 «а», площею 0,0104га, кадастровий номер 4810200000:11:046:0012;

- вул. Болгарська, 89,  площею 0,0154га, кадастровий номер 4810200000:13:018:0017;

- вул. Центральна,  11/1, площею 0,0098га, кадастровий  номер 4810200000:11:033:0026.

Виконувана робота – проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Цільове призначення – землі житлової та громадської забудови

Спосіб розпорядження земельними ділянками – продаж земельних ділянок у власність

Наявні обмеження (обтяження) – правові, екологічні

Претенденти подають до Управління комунальної власності Вознесенської міської ради конкурсну документацію - конкурсну пропозицію та підтвердні документи.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із оцінки земель, з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;

копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із  оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсну документацію подавати до Управління комунальної власності Вознесенської міської ради.  Кінцевий термін подання конкурсної документації  29.06.2018 року 15-45 год. за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 41, ІІ поверх, Управління комунальної власності Вознесенської міської ради, тел. для довідок:  (05134) 4-32-25.

Конкурс відбудеться 09.07.2018 року в приміщенні Управління комунальної власності Вознесенської міської ради за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 41, ІІ поверх тел. (05134) 4-32-25.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 29.05.2018 0 1 019
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно