альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Презентація роботодавця - гарний шлях для укомплектування вакансій

Основним завданням Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості є допомога у пошуку роботи безробітним особам. Але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями. Важливим партнером для служби зайнятості є роботодавець, від успішної співпраці з яким залежить результат – працевлаштування безробітних. Тому, Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського ОЦЗ та фізична особа-підприємець Бундюк Валерій Миколайович є партнерами, між якими налагоджена тісна та плідна співпраця.

 

Для більш якісного підбору необхідних працівників та ознайомлення шукачів роботи з підприємством, 11 вересня поточного року з ініціативи Вознесенської філії було проведено Презентацію фізичної особи - підприємця Бундюка В.М., що керує приватним  швейним підприємством. 24 безробітним, які завітали на захід, представити роботодавця мала нагоду начальник відділу активної підтримки безробітних Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ Інна Гаврилова. Крім того, вона проінформувала про ситуацію на ринку праці, потребу в професійному розрізі, та можливість навчання безробітних під замовлення роботодавця.

Валерій Бундюк ознайомив присутніх з усіма технологічними процесами підприємства, повідомив про потребу в професії «швачка». Безробітні, які приймали участь у заході, виявили зацікавленість організацією виробництва та можливістю в подальшому працевлаштуватися на підприємство. Тим, хто хоче спробувати себе на даному підприємстві  в якості працівника, було запропоновано пройти стажування.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу, а  головне, що знайшлись ті, кого дійсно зацікавила дана пропозиція.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 12.09.2018 0 1 101
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно