альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Не потрапити в тенета работоргівців

Вже не перший рік Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості співпрацює з Вознесенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Фахівці центру є постійними гостями на семінарах з питань легальної зайнятості, трудової міграції, проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу на базі дистанційного пункту, який функціонує у Вознесенській філії.

6 вересня на базі Вознеснської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ відбувся семінар присвячений протидії торгівлі людьми. Хоч і не кожен замислюється над цією проблемою, однак масовий потік трудової міграції – як легальної так і нелегальної, відкриває широкі можливості для шахраїв, злодіїв та тих, хто лише наживається на праці людей. Фахівець Вознесенького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Рожняківська охарактеризувала типові шляхи вербування трудових мігрантів та види діяльності, в яких найчастіше трапляються подібні інциденти.

Демонстраційний ролик унаочнив отриману інформацію, а історії потерпілих показали, що навіть гарна перспектива грошового заробітку не варта знівеченої долі та страждань.

По закінченню заходу присутні отримали буклети та брошури а також контакти відповідних установ, куди потерпілі можуть звернутись за попомогою. Сподіваємось, що отримана інформація буде корисною безробітним громадянам і вони реально оцінюватимуть перспективи працевлаштування за кордоном і не потраплятимуть в тенета работоргівців.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 10.09.2018 0 1 249
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно