альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Повернутись до роботи – важливо!

В рамках договору про співробітництво та партнерство  між  Миколаївським обласним центром зайнятості та Південним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 29 серпня 2018 року  Вознесенською міськрайонною філією Миколаївського ОЦЗ та Вознесенським МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області організовано спільний захід «Соціальні послуги державної служби зайнятості».

 

Мета заходу – поінформувати осіб, які перебувають на обліку в секторі з питань пробації щодо потреб ринку праці, порядку реєстрації в службі зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, презентувати соціальні послуги державної служби зайнятості щодо сприяння у працевлаштуванні. Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ Ірина Чорна розпочала розмову з присутніми з актуальних вакансій, адже одне з ключових завдань для осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, повернутись до продуктивної зайнятості. Як засвідчило активне спілкування, присутні дуже гостро сприймають відмови роботодавців і залишаються при думці, що якщо відбував термін, то ніхто ніколи і нікуди на роботу не візьме. Фахівець Вознесенської філії доводила до відома присутніх, що проблеми у пошуку роботи мають різні категорії населення, та якщо одразу налаштовувати себе на поразку, то, звичайно успішних результатів чекати марно.

По закінченню заходу учасники заходу подякували за надану інформацію та висловили намір у разі потреби звернутись до державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

 

Фахівець Вознесенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області  Ірина Путієнко спільно з фахівцем Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ в рамках робочої зустрічі здійснили також оновлення інформаційних матеріалів, тож куточок поповнився інформацією про: адреси та контакти центрів зайнятості Миколаївської області, нормативними документами з питань зайнятості населення, інформацією про послуги служби зайнятості, довідковими матеріалами про навчальні заклади, які здійснюють професійне навчання безробітних, а також інформацією про сайт державної служби зайнятості, послугу електронної черги, та інших нових онлайн сервісів служби зайнятості.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 30.08.2018 0 1 568
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно