Як шукати роботу майбутньому випускнику ПТНЗ
Пошук роботи та працевлаштування на перше робоче місце – крок дуже відповідальний. Саме тому з майбутніми випускниками ведеться робота по набуттю практичних навичок щодо пошуку роботи.
Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією Вознесенського професійного ліцею організувала та провела зустрічі з майбутніми випускниками таких професій, як «електрозварник ручного зварювання», «електромонтер з ремонту та обслуговування силових мереж» та «опоряджувальник будівельний». 22 лютого 2019 року завершився другий етап зустрічей , спрямованих на ознайомлення з сучасними методами пошуку роботи.
Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості спільно з адміністрацією Вознесенського професійного ліцею організувала та провела зустрічі з майбутніми випускниками таких професій, як «електрозварник ручного зварювання», «електромонтер з ремонту та обслуговування силових мереж» та «опоряджувальник будівельний». 22 лютого 2019 року завершився другий етап зустрічей , спрямованих на ознайомлення з сучасними методами пошуку роботи.
![](/uploads/posts/2019-02/thumbs/1551075254_52422142_2235293336689093_8163222452906754048_o.jpg)
Під час зустрічей і 21 лютого і 22 заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Чорна ознайомила майбутніх шукачів роботи із особливостями сучасного ринку праці та особливостями пошуку роботи в сучасних умовах. Юнаки в подробицях дізнались, де вони зможуть знайти інформацію про роботу та на що саме звертати увагу, щоб не стати жертвою шахрайства. Державна служба зайнятості, Інтернет, газети, оголошення в громадських місцях, знайомі та самостійне звернення до роботодавця – це далеко не повний перелік можливих варіантів, які можуть стати гарним інструментом в пошуку роботи.
Одним із питань, які лунали на зустрічі, було питання легального працевлаштування в державі Ізраїль. Хлопцям цікаво було почути про можливості роботи в Ізраїлі, однак фахівець Вознесенської філії зосередила їх увагу на високому рівні кваліфікації, який є невід’ємною частиною відбіркового іспиту.
Загалом майбутні випускники ліцею отримали інформацію про джерела вакансій, дізнались що таке резюме, отримали поради щодо його написання, а також дізнались від чого залежить успіх співбесіди з роботодавцем.
![](/uploads/posts/2019-02/thumbs/1551075209_52806603_2235293416689085_7895064679427342336_o.jpg)
«Накопичуйте досвід, адже будь-який досвід, навіть неофіційний, сприятиме швидшому набуттю та удосконаленню професійних навичок. Варто докласти ще трохи зусиль, наполегливості - і робота вашої мрії у ваших руках!», - додала фахівець служби зайнятості.
Багато питань лунало в адресу фахівця Вознесенської філії: хлопці дізнались, чим ризиковане нелегальне працевлаштування, який порядок реєстрації в службі зайнятості, які є вакансії на сьогодні та багато іншого.
Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського ОЦЗ щиро вдячна за співпрацю адміністрації Вознесенського професійного ліцею та бажає успішного пошуку роботи та працевлаштування майбутнім випускникам!
Дата публікації: 25.02.2019
0
1 393