альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Про електронні петиції

Електронна петиція на інтернет-порталі міста Вознесенська – особлива форма колективного звернення громадян, яка дає можливість донести свої ініціативи до органів місцевого самоврядування Територіальної громади міста Вознесенська. У разі отримання 100 підписів протягом 45 днів, Ваші ініціативи будуть розглянуті відповідальними особами або депутатами Вознесенської міської ради та при можливості виконані. Крім того, буде опублікована офіційна відповідь.

Рішення міської ради «Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих органам місцевого самоврядування Територіальної громади міста Вознесенська» /переглянути/

Порядок розгляду електронних петицій, адресованих органам місцевого самоврядування Територіальної громади міста Вознесенська /переглянути/

 

Як працює сервіс електронних петицій

Для того, щоб підтримати електронну петицію або створити нову, потрібно зареєструватися на інтернет-порталі міста Вознесенська. Після активації облікового запису Ви можете увійти на сайт, щоб створювати або підтримувати петиції.


Для того, щоб створити нову електронну петицію, потрібно натиснути на кнопку «Створити петицію» на сторінці Електронні петиції.

Авторизований користувач (той, що здійснив вхід на інтернет-портал) побачить спеціальну форму створення нової електронної петиції. В цій формі потрібно вказати: кому адресована петиція (Вознесенській міській раді, виконавчому комітету Вознесенської міської ради або іншим виконавчим органам Вознесенської міської ради); назву петиції (суть звернення); обґрунтування петиції.

Після натиснення кнопки «Продовжити» потрібно вказати свої прізвище, ім'я, по батькові, e-mail, поштову адресу, підтвердити, що Ви ознайомлені з правилами та натиснути кнопку «Створити».

Створена електронна петиція буде перевірена адміністратором інформаційного інтернет-порталу міста Вознесенська на відповідність вимогам, установленим Законом України «Про звернення громадян». Петиція, яка відповідає встановленим вимогам, оприлюднюється у розділі Електронні петиції протягом двох робочих днів з дня її надсилання автором (ініціатором).

У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що автор (ініціатор) електронної петиції отримує повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти. Дата оприлюднення петиції на інтернет-порталі є датою початку збору підписів на її підтримку.

Для того, щоб підтримати (підписати) петицію, необхідно натиснути на її назву в розділі Електронні петиції, після чого натиснути кнопку «Підписати».

Інформуємо, що з метою забезпечення виконання ст.23-1 Закону України «Про звернення громадян» всі голоси, які мають ознаки фальсифікації, будуть автоматично відраховані.

Петиція, яка впродовж встановленого строку набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, підлягає розгляду органом місцевого самоврядування, якому вона адресована.

Петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

фильмы бесплатно