альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Інформація про проведені закупівлі з 28.08.2026 - 04.09.2026

TenderID
CPV group
tender.title
value
currency
publish date
procurementMethodType
procuringEntity.name
procuringEntity.code
status
url
UA-2026-08-31-007651-a
32400000-7
Мережевий фільтр 5 метрів 5 розеток ЛЮКСЕЛ 4405
760,00
UAH
31.08.2026 15:00
Закупівля без використання електронної системи
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Завершена
http://www.dzo.com.ua/tenders/32457811
UA-2026-08-31-006663-a
31500000-1
Ліхтар HOROZ ELECTRІC TURBO-800
4100,00
UAH
31.08.2026 14:25
Закупівля без використання електронної системи
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Завершена
http://www.dzo.com.ua/tenders/32456693
UA-2026-08-31-005747-a
31400000-0
Павербанк Hосо premium 22.5 W
4200,00
UAH
31.08.2026 13:48
Закупівля без використання електронної системи
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Завершена
http://www.dzo.com.ua/tenders/32455953
UA-2026-08-31-003919-a
44600000-6
Комплект газ. кемпінг 8л. (внутр. об'єм 7,2л) арт. 2903221
1200,00
UAH
31.08.2026 12:05
Закупівля без використання електронної системи
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Завершена
http://www.dzo.com.ua/tenders/32454013
UA-2026-08-31-003169-a
44600000-6
Каністра металева 20л
14000,00
UAH
31.08.2026 11:33
Закупівля без використання електронної системи
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Завершена
http://www.dzo.com.ua/tenders/32453294
UA-2026-08-25-008794-a
45400000-1
Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття), № 52871, поточний ремонт за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул Соборності, 15/28
733784,17
UAH
25.08.2026 14:46
Відкриті торги з особливостями
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Кваліфікація переможця
http://www.dzo.com.ua/tenders/32400975
UA-2026-08-25-007189-a
45400000-1
Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття), № 55379, поточний ремонт за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул Одеська, 29/25
594949,17
UAH
25.08.2026 13:44
Відкриті торги з особливостями
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Кваліфікація переможця
http://www.dzo.com.ua/tenders/32399372
UA-2026-08-18-007416-a
77300000-3
Послуги з косіння газонів на території Територіальної громади міста Вознесенська Миколаївської області
83333,33
UAH
18.08.2026 14:09
Відкриті торги з особливостями
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Завершена
http://www.dzo.com.ua/tenders/32329588
UA-2026-08-18-004237-a
77300000-3
Послуги з утримання квітників
83333,33
UAH
18.08.2026 11:40
Відкриті торги з особливостями
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Завершена
http://www.dzo.com.ua/tenders/32326539
UA-2026-06-23-010909-a
45400000-1
Капітальний ремонт приміщення харчоблоку (під базову кухню) Вознесенської гімназії №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області по вул. 80-ї штурмової, 205 м. Вознесенськ Миколаївської області (коригування)
6389435,00
UAH
23.06.2026 15:32
Відкриті торги з особливостями
Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
20908003
Пропозиції розглянуті
http://www.dzo.com.ua/tenders/31824279
скачать dle 12.0
Дата публікації: 04.09.2026 0 178
---
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно