Інформація про проведені закупівлі з 21.08.2026 - 28.08.2026
| TenderID | CPV group | tender.title | value | currency | publish date | procurementMethodType | procuringEntity.name | procuringEntity.code | status | url | |
| UA-2026-08-25-008794-a | 45400000-1 | Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття), № 52871, поточний ремонт за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул Соборності, 15/28 | 733784,17 | UAH | 25.08.2026 14:46 | Відкриті торги з особливостями | Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради | 20908003 | Подання пропозицій | http://www.dzo.com.ua/tenders/32400975 | |
| UA-2026-08-25-007189-a | 45400000-1 | Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття), № 55379, поточний ремонт за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул Одеська, 29/25 | 594949,17 | UAH | 25.08.2026 13:44 | Відкриті торги з особливостями | Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради | 20908003 | Подання пропозицій | http://www.dzo.com.ua/tenders/32399372 | |
| UA-2026-08-24-001055-a | 30200000-1 | Принтер багатофункціональний Canon i-SENSYS MF3010 | 9800,00 | UAH | 24.08.2026 09:53 | Закупівля без використання електронної системи | Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради | 20908003 | Завершена | http://www.dzo.com.ua/tenders/32382168 | |
| UA-2026-08-18-007416-a | 77300000-3 | Послуги з косіння газонів на території Територіальної громади міста Вознесенська Миколаївської області | 83333,33 | UAH | 18.08.2026 14:09 | Відкриті торги з особливостями | Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради | 20908003 | Пропозиції розглянуті | http://www.dzo.com.ua/tenders/32329588 | |
| UA-2026-08-18-004237-a | 77300000-3 | Послуги з утримання квітників | 83333,33 | UAH | 18.08.2026 11:40 | Відкриті торги з особливостями | Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради | 20908003 | Пропозиції розглянуті | http://www.dzo.com.ua/tenders/32326539 | |
| UA-2026-06-23-010909-a | 45400000-1 | Капітальний ремонт приміщення харчоблоку (під базову кухню) Вознесенської гімназії №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області по вул. 80-ї штурмової, 205 м. Вознесенськ Миколаївської області (коригування) | 6389435,00 | UAH | 23.06.2026 15:32 | Відкриті торги з особливостями | Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради | 20908003 | Пропозиції розглянуті | http://www.dzo.com.ua/tenders/31824279 |
Дата публікації: 28.08.2026
0
70
---


