альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Біля сервісного центру МВС Миколаєва з’явиться мобільне укриття


Миколаїв – південна фортеця України. Як і мешканці інших прифронтових, міст майже щодоби зіштовхується з постійними та тривалими тривогами та обстрілами. Попри це життя триває. Навіть у таких умовах працівники сервісних центрів МВС не припиняють надання адміністративних послуг громадянам.


Начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик прибув до Миколаєва з робочим візитом, аби проінспектувати роботу сервісних центрів МВС. 


Також Микола Рудик зустрівся із заступником начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Миколою Маріновим. Головною метою зустрічі були безпекові питання.

«Враховуючи конструкцію будівлі, у приміщенні сервісного центру МВС Миколаєва можливості зробити підвальне укриття немає. Тому опрацьовуємо спільно з місцевою владою можливі варіанти – встановлення мобільних укриттів безпосередньо біля будівлі сервісного центру МВС. Наше завдання – створити безпечні умови для громадян, які користуються послугами та працівників, що виконують свою роботу в умовах постійних ризиків», – зазначив Микола Рудик.


За результатом зустрічі вдалось попередньо домовитись у сприянні розміщення мобільного укриття біля сервісного центру МВС Миколаєва.

 «Сьогодні важливо не зупинятися, вкрай важливо продовжувати надавати послуги громадянам навіть у цих реаліях прифронтового міста.  Тому робимо все можливе, щоб забезпечити безпечні умови надання адміністративних послуг», — резюмує заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Геннадій Погорєлов. 

скачать dle 12.0
Дата публікації: 14.06.2024 0 40
---
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно