альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

У червні працюючі пенсіонери Миколаївщини, які набули право на перерахунок пенсії, отримають підвищені виплати

Відповідно до абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон № 1058) передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи здійснюють перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули на нього право. 


Законами України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб” та “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” передбачено щоквартальне подання звітності про нарахування єдиного внеску в розмірах, визначених відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. 

Термін подання звітності на користь платників податків фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу. Отже, подання звітності за 1 квартал  2024 року, триває з 01.04.2024 по 10.05.2024.


У зв’язку з вищевикладеним, в травні 2024 році органами Пенсійного фонду України проведено перерахунок пенсій з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії:

- продовжують працювати та мають не менш як 24 місяці страхового стажу (на 01.03.2024) незалежно від перерв у роботі;

- продовжують працювати та мають менш як 24 місяці страхового стажу, але після призначення (попереднього перерахунку) пенсій пройшло 2 роки.

При цьому, якщо після призначення (попереднього перерахунку) пенсії особа має 24 місяці страхового стажу, обирається найбільш вигідний варіант  перерахунку пенсії: лише з урахуванням страхового стажу чи з урахуванням страхового стажу і заробітної плати.Так, по Миколаївській області з 01.04.2024 проведено перерахунок пенсії майже 23,8 тис. особам, середній розмір підвищення - 140,78 грн, в тому числі з урахуванням страхового стажу і заробітної плати майже 8 тис. особам, середній розмір підвищення 284,37 грн. скачать dle 12.0
Дата публікації: 10.06.2024 0 16
---
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно