альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Вознесенські спортсмени гідно представили область на всеукраїнських змаганнях з карате-до

В Ужгороді, з 29 березня по 1 квітня, відбувся 18-ий Чемпіонат України з Годзю-рю карате-до. Більше 600 спортсменів з 16 регіонів країни брали участь у змаганнях. Вознесенські спортсмени мали честь представляти всю Миколаївську область на цьому турнірі. В тяжкій боротьбі вознесенці вибороли шість перших місць. Ці виступи спортсменів були кваліфікаційними для відбору до складу в збірну України з Годзю-рю карате-до. Також перші та другі номери, які потрапили до збірної України, братимуть участь у Чемпіонаті Європи з Годзю-рю карате-до в Португалії, що відбудеться у вересні 2018 року.

Спортсмени, що посіли призові місця:

Слюсаренко Андрій – І місце (Ірікумі-го – повноконтактний бій) в категорії 12-13 років;

Борисова Аліна - І місце (Ірікумі-го – повноконтактний бій) в категорії 16-17 років;

Андрєйченко Дарія  - І місце (Ірікумі-го – повноконтактний бій) в категорії 16-17 років;

Мазничка Ростислав – І місце (Ірікумі-го – повноконтактний бій) в категорії 8 років;

Черток Олександр – два перших місця в розділі Ката в категорії +18 та +36.

Також Середін Ярослав, Кольчак Олександр, Головко Владислав, Горєвий Кирило нажаль не посіли високих місць, але проявили бійцівський дух та достойно представили місто і показали себе на змаганнях.

Запрошуємо усіх на тренування до В-Центру (4-й поверх) з понеділка по суботу від 16:00. Тренер – Черток Олександр (0506644212)