Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Що треба знати про електронну чергу в дитячий садок

Протягом 2017 року мешканцями міста Вознесенська відповідно до реєстру уніфікованої системи "Електронна реєстрація в ДНЗ" отримано 548 направлень. Зараховано 535 дітей. 

З їх числа: 54 заявки видані дітям однорічного віку, 281 заявка - дітям дворічного віку, 85 заявок - дітям трирічного віку, 61 – чотирирічного віку, 46 – п’ятирічного та 8 – шестирічного віку.

У порівнянні з попереднім роком:

 

2016

2017

1 рік

76

54

2 роки

244

281

3 роки

110

85

4 роки

59

61

5 років

45

46

6 років

18

8

Всього

552

535

Станом на 02 січня 2018 року до реєстру прийнято 149 заявок дітей, що бажають піти до дитячого садка у 2018 році, на 2019 рік прийнято 22 заявки, на 2020 рік – 1 заявка. Ще 69 дітей знаходяться в черзі на 2017 рік, але до дитячих садків не з’явилися, їх заявки автоматично переносяться у системі на 2018 рік.

Не всі батьки та заклади дошкільної освіти дотримуються терміну надання документів на підтвердження: 8 дітей зареєстровано, але їх заявки не підтверджено документами, тому вони не прийняті до черги. 48 заявок відхилено, оскільки в них неправильно вказані дані або протягом шести місяців не надано підтверджуючі документи.

Управління освіти Вознесенської міської ради повідомляє, що батькам, що мають новонароджених дітей та бажають, щоб їхня дитина відвідувала заклад дошкільної освіти міста Вознесенська з дворічного віку необхідно створити заявку в електронній черзі. Усі діти, крім дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, а також АР Крим, приймаються до садків тільки за наявністю направлення з електронної черги.

Звертаємо увагу батьків дітей дошкільного віку на те, що кількість місць в закладах дошкільної освіти міста обмежена. У зв’язку із цим, для своєчасного формування групи, для того, щоб кожна дитина в місті була забезпечена дошкільною освітою, просимо батьків, починаючи з моменту отримання свідоцтва про народження, створити заявку на порталі "Електронна реєстрація в ДНЗ".

Нагадуємо, що всі заклади дошкільної освіти міста Вознесенська приймають дітей на виховання тільки за наявності направлення, роздрукованого з порталу електронної реєстрації відповідальною особою Управління освіти Вознесенської міської ради.

Для того, щоб отримати місце в електронній черзі, необхідно зробити наступне:

  • зареєструватися на сайті  https://reg.isuo.org/;
  • ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків;
  • заповнити форму у розділі «Мої заявки»;
  • підтвердити заявку – прикріпити електронну скан-копію чи фотозображення оригіналів документів у вказані поля заявки (свідоцтво про народження дитини; документ, що підтверджує наявність пільг); якщо документи не підкріплені до електронної заявки, необхідно підтвердити її протягом 10 робочих днів з дня подання заявки, звернувшись в управління освіти (Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді).

Шановні батьки, для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі, при заповненні форми заявки Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. За необхідності, обраний садочок можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в управлінні освіти.

Також, у разі виникнення питань, Ви можете звернутись за консультацією до управління освіти у телефонному режимі - (05134) 4-50-15, (05134) 3-20-79 або електронною поштою (uovmr@ukr.net).

Контактна особа: Романова Тетяна Михайлівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Управління освіти Вознесенської міської ради.

Для зручності мешканців міста Управлінням освіти Вознесенської міської ради складено графік прийому громадян щодо реєстрації до черги в ДНЗ міста. 

Щоденно з 13:00 до 16:00

Нагадуємо, що згідно з рішенням виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 29.12.2017 р. № 501 «Про вартість харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти у 2018 році» харчування дітей в закладах дошкільної освіти м. Вознесенська, які є членами інших територіальних громад, здійснюється за умови передачі міжбюджетних трансфертів до бюджету міста Вознесенська або за рахунок батьківських коштів, за винятком категорій дітей, передбачених абзацами третім, четвертим частини п’ятої статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», абзацом другим пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів».

Відповіді на основні запитання, які виникають при реєстрації:

1. Подати заявку можна лише в один дитячий садок.

2. Вкажіть місце народження, адресу реєстрації та адресу проживання дитини. Обов'язково необхідно вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини. Ці дані необхідні для перевірки унікальності введених даних (для запобігання реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними і тими ж персональними даними).

3. У полі "Серія свідоцтва про народження" необхідно вказати серію в форматі 1-ХХ (першим символом повинна бути арабська цифра, далі "тире" і 2 букви українського алфавіту). Якщо у свідоцтві про народження вказана серія, в якій перший символ І - це римська цифра, то необхідно вписати замість римської цифри арабську, що відповідає римській. У полі "Номер свідоцтва про народження" необхідно вказати шестизначний номер свідоцтва про народження.

4. Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно прикріпити до заяви скан-копії документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Щоб прикріпити до заяви скан-копії, натисніть на кнопку «Вибрати файл» навпроти відповідних полів і виберіть відповідний файл на комп'ютері (система підтримує наступні формати файлів:  jpg, jpeg, png, gif, bmp. Максимальний розмір файлів 5Мб)

5. Поля, що виділені напівжирним написанням, обов'язкові для заповнення. Вносити дані необхідно виключно українською мовою, відповідно до свідоцтва про народження!

Так, наприклад, якщо ім'я дитини Анастасія, а в заявці вказано ім'я Настя, то така заявка буде вважатись неправильною. Заявки, в яких вказані дані не українською мовою або відмінні від даних у документах, будуть відхилені.

Якщо зазначені при реєстрації дані не співпадуть з даними оригіналу, тобто виявляться недостовірними, Ваша заявка буде анульована!!!

6. При заповненні реєстраційної форми з'являється повідомлення, що така дитина вже зареєстрована, що нам робити?

Даний випадок свідчить, що з метою реєстрації до  кількох садочків, хтось сфальсифікував номер свідоцтва про народження. Зверніться до відповідальної особи в управління освіти міської ради.

7. Після внесення всіх необхідних даних натисніть кнопку "Зберегти". Ви повинні побачити повідомлення про те, що заявка додана. Зверніть увагу, після цього Ваша заявка має статус "нової" і в черзі поки не відображається!

8. Після подання заявки на порталі протягом 10 днів Вам необхідно звернутися з оригіналами всіх документів, зазначених при реєстрації, до завідувача обраного закладу дошкільної освіти або до Управління освіти. Після перевірки документів створюється відповідний обліковий запис і з цього моменту батьки зможуть спостерігати за заявкою на порталі ("Мої заявки") та за чергою (на сторінці обраного ДНЗ вкладка "Черга").

9. Зверніть увагу, черга залежить від кількох параметрів. Тому, якщо Ви вкажете рік зарахування та вікову групу, Ви будете бачити реальну картину черговості в цей дитячий садок в певному році зарахування. Вік дитини необхідно рахувати на момент зарахування, тобто на 1 вересня обраного року зарахування.

фильмы бесплатно