Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

10 квітня 13:33 -
Відбувся Кубок відкриття сезону з футболу


Напередодні Великодніх свят та відзначення Всесвітнього дня здоров’я  в місті Вознесенську відбулися змагання з футболу за «Кубок відкриття сезону». В боротьбу за почесний, перехідний Кубок включилися шість команд. Це команди  ДЮСШ, «Артсклад», «Мікс», В/Ч «Мартинівка», «Освіта» та тогорічній володар Кубку команда «Зорі над Бугом».

Просмотров 156 Категорія: Спорт Дата публікації: 10 кві
10 квітня 11:18 -
До Всесвітнього дня здоров’я вознесенці взяли участь у загальноміській зарядці та пробному заїзді

7 квітня у парку Січової Слави ранок розпочався з загальноміської зарядки, яка була приурочена до Всесвітнього дня здоров’я. Участь у заході взяли керівництво міста на чолі з міським головою Віталієм Луковим, представники спортивних громадських організацій міста та активні вознесенці, які побажали приєднатися до ранкового пробудження на свіжому повітрі.

Просмотров 631 Категорія: Спорт Дата публікації: 10 кві
04 квітня 10:13 -
Вознесенські спортсмени гідно представили область на всеукраїнських змаганнях з карате-до


В Ужгороді, з 29 березня по 1 квітня, відбувся 18-ий Чемпіонат України з Годзю-рю карате-до. Більше 600 спортсменів з 16 регіонів країни брали участь у змаганнях. Вознесенські спортсмени мали честь представляти всю Миколаївську область на цьому турнірі. В тяжкій боротьбі вознесенці вибороли шість перших місць. Ці виступи спортсменів були кваліфікаційними для відбору до складу в збірну України з Годзю-рю карате-до.

Просмотров 67 Категорія: Спорт Дата публікації: 04 кві
03 квітня 15:16 -
Міський голова обговорив плани на 2018 рік із спортивними громадськими організаціями

30 березня в кабінеті міського голови зібралися представники дванадцяти спортивних громадських організацій. Метою зустрічі було узгодження планів громадських організацій та міської влади на 2018 рік.

Також Вознесенською міською радою затверджено Положення про преміювання кращих спортсменів міста, яким регламентується порядок призначення та виплати грошових винагород для спортсменів міста – переможців різноманітних змагань.

Просмотров 247 Категорія: Спорт Дата публікації: 03 кві
Назад 1 2
Перейти на старий сайт