альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Вознесенською міською радою заплановано прийняття регуляторного акту «Про внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Вознесенську, сіл Новогригорівка та Ракове Вознесенського району». Необхідність внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Вознесенську, сіл Новогригорівка та Раково Вознесенського району зумовлено виконанням рішення Вознесенської міської ради від 08 грудня 2020 року № 4 «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2021 рік».
Проектом регуляторного акту планується включення можливості відділом містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради укладати договори на право тимчасового користування місцями розташування рекламних засобів, які перебувають в комунальній власності м. Вознесенська, сіл Новогригорівка та Раково Вознесенського району для розміщення зовнішньої реклами.
Відділ містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради є розробником вище зазначеного регуляторного акту та буде приймати протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта зауваження та пропозиції до нього в паперовому та в електронному вигляді.
Зауваження та пропозиції до зазначеного регуляторного акту будуть прийматися відділом містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради в паперовому вигляді, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1 або в електронному вигляді на електрону адресу: arh-voz@ukr.net.
Крім того, повідомляємо, що на інформаційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська voz.gov.ua 13 січня 2021 року буде оприлюднено проект регуляторного акту - рішення Вознесенської міської ради «Про внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Вознесенську, сіл Новогригорівка та Ракове Вознесенського району» і відповідний аналіз регуляторного впливу.

Відділ містобудування та архітектури
апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради
скачать dle 12.0
Дата публікації: 04.01.2021 0 261
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно