альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

З любов’ю до дітей

Ось і завершується 2020 рік, який був непростим для кожного мешканця нашої громади, який змінив ритм усієї планети, але, незважаючи на усі негаразди , поряд завжди знайдуться небайдужі люди, які налаштовані робити добрі справи задля здійснення дитячих мрій.

Стало доброю традицією напередодні нового року, коли все видається таким казковим і чарівним, вітати з новорічними та різдвяними святами, родини, які за покликом серця опікуються долею діток-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Службою у справах дітей Вознесенської міської ради з цією приємною місією здійснено відвідування 2 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей, в яких виховуються 19 діток-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Працівники Служби у справах дітей привітали подаруночками кожну дитину з прийдешніми святами, побажали святкового настрою та здійснення заповітних мрій. В свою чергу дітки розповідали віршики, деякі навіть поділилися своїми мріями, які написали в листівках Діду Морозу.

Кожна дитина має право на щасливе дитинство, тому ми щиро бажаємо всім діточкам родинного тепла, батьківської любові та турботи.

 

Служба у справах дітей Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 31.12.2020 0 461
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно