Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Чемпіонат України з Традиційного карате 2020

З дев’ятого по одинадцяте жовтня в місті Кропивницькій пройшов цьогоріч-ний 27 за рахунком Національний Чемпіонат України з Традиційного карате. Змагання проходили в Хомбу-Додзьо (головному залі) Національної Федерації Традиційного Карате-До України.
До складу збірної Миколаївської області на ціх змаганнях увійшли вознесенські каратисти: Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія, Верлатий Нікіта, Шангараєва Софія та Маршевська Анжеліка. Всі каратисти є членами Клубу традиційного карате-до «Дай-Цзі».
Це був важкий для наших спортсменів турнір. Нам вдалося вибороти лише одну бронзову нагороду в розділі КАТА синхронні серед дорослих. Зробили це Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія, Маршевська Анжеліка. У інших фіналах, до яких пробилися Кочуг Катерина і Верлатий Нікіта, вознесеньці посіли четверті місця. Вдало виступила Шангараєва Софія, для якої цей чемпіонат був першим у житті.
Загалом змагання були гарно організовані, та пройшли на доброму рівні, з дотриманням всіх вимог до таких заходів у зв’язку з епідемією короновірус-ної інфекції.

Віктор Фадєєв
скачать dle 12.0
Дата публікації: 13.10.2020 0 292
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно