Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Якщо Ти маєш надувний моторний човен, Нам потрібен саме ТИ! Це можливість стати частиною історії змагань з плавання на пентамарафонській дистанції (50 км)

Територіальна громада міста Вознесенська 25 серпня 2020 року вперше проводить змагання з плавання на відкритій воді на пентамарафонській дистанції (50 км) по річці Південний Буг.
Проведення змагання на таку довжину має всі можливості потрапити до «Книги рекордів України».
Учасниками змагань стануть спортсмени з України, які зарекомендували себе на дистанціях, близьких до цієї по складності. Це учасники, переможці та призери офіційних міжнародних змагань із плавання на відкритій воді на марафонських та ультра марафонських дистанціях.
Під час проведення заходу ми шукаємо волонтерів з надувними моторними човнами для супроводження учасників змагань! Можливо, нам потрібен саме ТИ! Долучайся до неймовірної команди організаторів!
Це можливість, яка може випасти лише один раз у житті, – стати частиною великої історії з пентамарафону (50 км) з плавання по річці Південний Буг. Це шанс сказати: «Я був там!». Це також можливість отримати надзвичайно багатий досвід, познайомитись з спортсменами, переможцями та призерами офіційних міжнародних змагань із плавання на відкритій воді. Тому всіх, хто хоче отримати такий унікальний досвід – запрошуємо приєднатися до нас!

Прохання до рибалок: з ранку 24 серпня 2020 року по 26 серпня 2020 року утриматися від Вашого захоплення та прибрати рибальські сітки задля безпеки спортсменів.

За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону:
+380956011977 - Янна
+380668828690 – Ольга

Відділ культури та спорту
Вознесенської міської ради
скачать dle 12.0
Дата публікації: 18.08.2020 0 2 064
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно