Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

З 25 листопада по 10 грудня проходитиме всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Проблеми в сім'ї? Звертайтеся - допоможемо.
З метою подолання сімейного неблагополуччя, захисту прав членів сім’ї, створення належних умов для виховання дітей у сім’ї при Управлінні соціального захисту населення Вознесенської міської ради працює комісія з вирішення проблем осіб, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Що ж вважається складними життєвими обставинами?
Згідно Закону України «Про соціальні послуги (ст.1) від 19 червня 2003 року № 966-IV «Складні життєві обставини – обставини, що об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно(інвалідність, часткова втрата рухової активності у зв’язку із старістю або станом здоров’я, самотність, сирітство, безпритульність, відсутність житла або роботи, насильство, обставини, спричинені наслідками від торгівлі людьми, зневажливе ставлення та негативні стосунки в сім’ї, малозабезпеченість, психологічний чи психічний розлад, стихійне лихо, катастрофа тощо).
Здійснення заходів щодо попередження насильства в сім’ї, протидія та запобігання будь-яким його проявам, надання правової допомоги особам, які потерпають від насильства в сім’ї, мають законну підтримку на рівні держави.
Так, Законом України «Про попередження насильства в сім’ї» визначено органи, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї, їхні повноваження та відповідальних осіб, які вчинили насильство в сім’ї.
Нажаль, статистика фактів вчинення насильства в сім’ї є неповною. Кількість фактів насильства офіційно є приблизною, тому що насильство в більшості випадків замовчується. Багато жінок не вважають по відношенню до себе насильством, коли їх б’ють чоловіки. Багато дітей не можуть сказати про насильство публічно, тому що вони не розуміють, що відбувається по відношенню до них.
З початку 2020 року в нашому місті зареєстровано 36 звернень щодо насильства в сім'ї.
Що ж робити в критичних ситуаціях?
- Намагайтеся уникнути суперечок у ванній кімнаті чи на кухні - там, де є гострі та ріжучі предмети.
- У разі загрози твоєму здоров'ю не зволікай, викликай поліцію за номером 102.
- Заздалегідь знайди місце, куди можна піти, щоб перечекати небезпеку.
- Зверніться по допомогу до спеціалістів – Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради, Вознесенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради, Центру соціально-психологічної допомоги, громадських організацій.
Якщо в сім'ї тебе … принижують, ображають або погрожують, б'ють або штовхають, позбавляють їжі, житла чи пошкоджують твоє майно, примушують до небажаних сексуальних стосунків – зателефонуйте до служб, які надають допомогу у вирішенні проблем насильства в сім'ї та захисту прав потерпілих: 102, (05134) 3-22-92.

Управління соціального захисту населення
Вознесенської міської ради
скачать dle 12.0
Дата публікації: 25.11.2020 0 627
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно