Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Лютий

Рішення чергової 70  сесії  ВМР 7 скликання від 15.02.2019 року

рішення
Назва рішення
Завантажити/
переглянути
1
Про затвердження змін до Програми соціально-економічного розвитку Територіальної громади міста Вознесенська на 2019 рік
Завантажити 
2
Про затвердження передавального акту Новогригорівської сільської ради
Завантажити 
3
Про затвердження щорічного проміжного звіту про виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Вознесенськ на 2018-2020 роки за 2018 рік
Завантажити 
4
Про затвердження проміжного звіту про виконання міської цільової Програми розвитку освіти м. Вознесенська на 2016-2020 роки за 2018 рік
Завантажити 
5
Про затвердження щорічного проміжного звіту про виконання Комплексної програми захисту прав дітей в м.Вознесенську «Дитинство» на 2018 – 2020 роки за 2018 рік
Завантажити 
6
Про затвердження щорічного проміжного звіту про виконання Програми зайнятості населення міста Вознесенська на період до 2020 року за 2018 рік
Завантажити 
7
Про затвердження заключного звіту про результати виконання міської Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018 рік
Завантажити 
8
Про затвердження заключного звіту про результати виконання Програми профі-лактики ВІЛ-інфекції/СНІДу у м. Вознесенську на 2015-2018 роки
Завантажити 
9
Про затвердження Програми профілактики ВІЛ-інфекції/ СНІДу на 2019-2020 роки
Завантажити 
10
Про затвердження змін до Програми сприяння створенню, діяльності та розвитку органів самоорганізації населення міста Вознесенська на 2017-2019 роки
Завантажити 
11
Про проведення звітів депутатів Вознесенської міської ради сьомого скликання перед виборцями
Завантажити 
12
Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Вознесенська за 2018 рік
Завантажити 
13
Про затвердження Порядку і розмірів відрахування у 2019 році до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до комунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська
Завантажити 
14
Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 25.01.2019 № 31 «Про надання в оренду земельної ділянки Товариству з додатковою відповідальністю» Вознесенський хлібозавод»
Завантажити 
 Переглянути 

15
Про надання дозволу Дудіну Д.А. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність
Завантажити 
 Переглянути 

16
Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Сої О.М., фізичній особі-підприємцю Матюхіну В.І., фізичній особі-підприємцю Матюхіній Н.І. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Козацька, 48 а для надання в оренду
Завантажити 
 Переглянути 

17
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Сандул Р.А.
Завантажити 
 Переглянути 

18
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Сліпченку О.О.
Завантажити 
 Переглянути 

19
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки Літвіновій Н.В.
Завантажити 
 Переглянути 

20
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду фізичній особі-підприємцю Сої О.М., фізичній особі-підприємцю Матюхіну В.І. земельної ділянки по вул. Космодем`янської Зої, 137
Завантажити 
 Переглянути 

21
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду фізичній особі-підприємцю Сої О.М., фізичній особі-підприємцю Матюхіну В.І. земельної ділянки по вул. Одеська, 47 а
Завантажити 
 Переглянути 

22
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Буднюку О.О.
Завантажити 
 Переглянути 

23
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Горшковій Л.І.
Завантажити 
 Переглянути 

24
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Кассапу С.В.
Завантажити 
 Переглянути 

25
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Корецькій Є.М.
Завантажити 
 Переглянути 

26
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Ластовицькому А.Є.
Завантажити 
 Переглянути 

27
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Мусі О.В.
Завантажити 
 Переглянути 

28
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Снігуру О.В.
Завантажити 
 Переглянути 

29
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Спасюк В.К.
Завантажити 
 Переглянути 

30
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Тарасенку В.В.
Завантажити 
 Переглянути 

31
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Тимончук Т.М.
Завантажити 
 Переглянути 

32
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Черненко Л.М.
Завантажити 
 Переглянути 

33
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Чмель А.І.
Завантажити 
 Переглянути 

34
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Шпинді Я.Я.
Завантажити 
 Переглянути 

35
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки Щубей А.О. та Щубей В.І.
Завантажити 
 Переглянути 

36
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «Влад»
Завантажити 
 Переглянути 

37
Про погодження Кассапу В.С. передачі у власність земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Новогригорівської сільської ради (за межами населеного пункту)
Завантажити 
 Переглянути 

38
Про погодження надання дозволу Молдовановій О.А. на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення державної власності в межах території Новогригорівської сільської ради (за межами населеного пункту) для передачі у власність
Завантажити 
 Переглянути 

39
Про припинення договору оренди землі між Територіальною громадою міста Вознесенська та Ельдаровою О.М.
Завантажити 
 Переглянути 

40
Про надання в оренду земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Гуртовому І.В.
Завантажити 
 Переглянути 

41
Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою вул. Київська, 237 а
Завантажити 
 Переглянути