Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Подільчик Володимир Віталійович

Я, Подільчик Володимир Віталійович, народився 15 червня 1990 року в місті Вознесенську Миколаївської області.
1997 року пішов до першого класу Вознесенської ЗОШ №7. 2007 року став випускником цієї школи. Після здобуття середньої освіти вступив до Одеського Національного Економічного Університету (ОНЕУ) на факультет «Фінанси та кредит». 2013 року завершив навчання та здобув вищу освіту.
З 2016 року займався вивченням питань, пов’язаних з державною реформою житлово-комунального господарства. Переймав досвід фахівців у сфері ЖКГ різних міст України. На волонтерських засадах брав участь в інформаційних кампаніях щодо заохочення створення мешканцями багатоквартирних будинків ОСББ.
2018 року відкрив власну справу у сфері надання послуг із технічного обслуговування, утримання та ремонту багатоквартирних будинків ОСББ. 2019 року пройшов загальний курс навчання в Київському навчально-виробничому центрі «Професійна безпека» з охорони праці та перевірку знань комісією у складі інспекторів та начальника відділу Управління Держпраці, про що отримав відповідне посвідчення.
Активно брав участь в процесі укладання договорів між співвласниками багатоквартирних будинків, списаних з балансу КП «Єдність», та постачальником послуг АТ «Миколаївобленерго». Виступав з боку ОСББ у питаннях взаємодії з комунальними підприємствами міста.
До листопада 2020 року обіймав посаду директора керуючої компанії «Житло-Сервіс».
Одружений. Маю дружину та трьох дітей.
фильмы бесплатно
Перейти на старий сайт