Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Приймаємо пропозиції до формування бюджету Вознесенської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

Шановні вознесенці! У нашій громаді з 01 по 30 вересня проводиться анкетування в рамках «Впливай на бюджет своєї громади!». Дослідження думки жителів Територіальної громади міста Вознесенська буде враховано при визначенні стратегічних та операційних цілей, а також напрямків проектів направлених на соціально-економічний розвиток в нашій громаді. Анкета є повністю анонімною!
Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).
Всі зібрані пропозиції мешканців громади будуть систематизовані та враховані при підготовці проекту бюджету громади на 2021 рік, а також оприлюднені на інформаційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська.

Завантажити та заповнити анкету можливо за посиланням:


Дякуємо за небайдужість!

Виконавчий комітет
Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 17.08.2020 0 1 787
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно