Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Священнослужителі разом з представниками влади Вознесенської громади виробили спільний алгоритм дій протягом Великодніх свят

10 квітня під головуванням міського голови Віталія Лукова з уповноваженими особами Вознесенського відділку Національної поліції України, Вознесенського відділку ДСНС України в Миколаївській області та разом з представниками церков розроблено алгоритм дій в період Великодніх свят.
Усі представники церков погодились з рекомендаціями влади щодо карантинних обмежень. Так, біля храмів проводитимуться аудіотрансляції, до будівель храмів людей не допускатимуть. Усі бажаючі матимуть змогу освятити великодні страви протягом дня. Також страви освячуватимуться в місцях їх масового виготовлення. Тому відвідувати церкву святкового дня не обов’язково.
Важливим є питання відзначення поминальних днів вознесенцями. Усі представники церков погодились з тезою про те, що традиція відвідувати кладовище після Великодня не є частиною православного обряду. Священнослужителі закликали мешканців громади поминати своїх покійних близьких і родичів протягом усього року шляхом відвідання церкви, встановлення свічок в храмі тощо. Цього року священнослужителі не відвідуватимуть кладовища.
Звертаючись до мешканців Вознесенської громади хотілось би наголосити на важливості дотримання карантинних заходів. Ситуація змінюється блискавично. Тому будь-ласка, дотримуйтесь основних заходів карантину в державі – залишайтесь вдома, частіше мийте руки, використовуйте засоби індивідуального захисту (маски, антисептики, рукавички тощо).

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
скачать dle 12.0
Дата публікації: 13.04.2020 0 195
Перейти на старий сайт
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно