Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Дикусар Микола Олександрович

Я, Дикусар Микола Олександрович,народився 22 грудня 1992 року в місті Вознесенськ Миколаївської області,Україна.
У вересні 2000 року пішов у перший клас Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10. У 2010 році закінчив школу отримавши загальну середню освіту. В цьому ж році вступив до Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, інституту Фізичної культури та спорту за спеціальністю «фізичне виховання». Закінчив університет у 2015 році отримавши повну вищу освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст». Паралельно з навчанням в університеті проходив навчання на кафедрі військової підготовки ННУ ім. В. О. Сухомлинського за курсом підготовки «вчитель предмету «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» та «Командир аеромобільного підрозділу» (курси офіцерів запасу). 2015 року закінчив КВП та отримав первинне офіцерське звання «молодший лейтенант».
З 2014 року паралельно з навчанням почав свою трудову діяльність:
- 2014-2016 рік - Новогригорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради Миколаївської області на посаді « вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни»;
- 2016-2020 рік - Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вознесенської міської ради Миколаївської області на посаді «заступник директора з виховної роботи»;
- у жовтні 2020 року був обраний до депутатського корпусу Вознесенської міської ради Миколаївської області;
- з грудня 2020 року почав роботу в органах місцевого самоврядування на посаді «заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади» м. Вознесенськ Миколаївської області.
2016 року брав участь у конкурсі фахової майстерності «Учитель року-2016» у номінації «Захист Вітчизни» в якому став переможцем на районному та обласному етапах, у ІІІ-му заключному етапі став «ДИПЛОМАНТОМ» конкурсу.
2019 року брав участь у конкурсі фахової майстерності «Учитель року-2019» у номінації «Захист Вітчизни» в якому став переможцем на міському та обласному етапах, у ІІІ-му заключному етапі став «ЛАУРЕАТОМ ІІ-го ступеню» конкурсу.
Нагороджений:
Подякою «Міністерства освіти та науки України»-2019 рік;
Почесною грамотою «Кабінету Міністрів України» та відповідним нагрудним знаком-2019 рік;
2019 року внесений до «Книги пошани» управління освіти Вознесенської міської ради у номінації «загальна середня освіта».
Склад сім’ї: дружина і донька

фильмы бесплатно
Перейти на старий сайт