Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

18 квітня 10:26 -
До уваги керівників та відповідальних за охорону праці підприємств, установ, організацій міста!

28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». Розпорядженням міського голови від 06.04.2018 року № 40-р затверджено склад робочої групи з підготовки та проведення заходів до Дня охорони праці.

27 квітня о 9-й годині відбудеться вшанування пам’яті загиблих на виробництві біля  пам’ятника загиблим на виробництві  на «Алеї пам’яті потерпілим»; О 10-й годині в приміщенні колійно-машинної станції «Вознесенськ» відбудеться засідання «Круглого столу» під девізом – «Захищене і здорове покоління»!


Просмотров 84 Категорія: Соціальний захист Дата публікації: 18 кві
05 квітня 14:17 -
УВАГА! Повідомлення щодо призначення субсидій в квітні 2018 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»   передбачено розрахунок  розміру субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ, або електричну енергію для індивідуального опалення, з урахуванням тривалості опалювального періоду по 15 квітня включно.

Просмотров 509 Категорія: Соціальний захист Дата публікації: 05 кві
05 квітня 11:44 -
Прийом звернень громадян, які користуються жестовою мовою


За ініціативи Уряду у державній установі «Урядовий контактний центр» створено сектор прийому звернень з використанням жестової мови  управління організації прийому звернень для можливості громадян з порушенням функцій мовлення та слуху за допомогою відеозв’язку звернутися на урядову «гарячу лінію» 1545 із пропозиціями (зауваженнями).

Просмотров 64 Категорія: Соціальний захист Дата публікації: 05 кві
Перейти на старий сайт