Вознесенськ

Офіційний інтернет-портал міста

25 квітня 16:08 -
25 квітня в бібліотеці №1 відбулась година-роздум «Чорна спадщина Чорнобиля»
25 квітня в бібліотеці №1 відбулась година-роздум «Чорна спадщина Чорнобиля»
25 кві | Культура | 37 Переглядів
Напередодні Дня Чорнобильської трагедії в бібліотеці № 1 з учнями 9-Б класу ЗОШ № 10 разом з вчителем української мови та літератури Колісниченко А.В. пройшла година-роздум «Чорна спадщина Чорнобиля».
25 квітня 09:58 -
Створюємо красу разом! Родинні пасхальні посиденьки в дитячій бібліотеці
Створюємо красу разом! Родинні пасхальні посиденьки в дитячій бібліотеці
25 кві | Культура | 31 Переглядів

Навесні, коли все оживає, зеленіє оновлена земля, приходять до нас Великодні свята! Ми христосуємося, зичимо один одному щастя, здоров’я і обмінюємося великодніми яйцями, цокаємося: чия крашанка витриваліша. З великоднім яйцем йдемо в поле чи в город, аби там був добрий пожиток, до худоби - аби худоба множилася, кладемо в дитячу купіль - аби дітки росли здоровими й розумними, ставимо на святковий стіл - щоб в родині були спокій і добро, та в кожній світлиці панувала злагода! Їх даруємо коханим, друзям на знак уваги й приязні, кладемо на могилки – аби душі близьких нам людей не почували себе самотньо.24 квітня 11:37 -
Подорож – знайомство до бібліотеки «Перший раз – завітали ви до нас»
Подорож – знайомство до бібліотеки «Перший раз – завітали ви до нас»
24 кві | Культура | 34 Переглядів

Чи любите ви театр? Питання для більшості людей риторичне і не потребує відповіді, тому що почуття прекрасного властиве більшості суспільства. А що таке ляльковий театр для дітей? Це диво в якому казка оживає. А починається це диво з написання сценарію п’єси, підготовки декорацій, головних героїв – ляльок, репетицій. Фантазія, віра, любов, надія все це є в театрі, що так приваблює юних глядачів, вони радіють, співпереживають, мислять разом і це цінується найвище, адже все велике починається з малого.

22 квітня 13:14 -
Дякуємо за подаровану книгу!
Дякуємо за подаровану книгу!
22 кві | Культура | 30 Переглядів
Читачі місцевої газети «Новини Вознесенська: день за днем» мабуть добре знайомі з ліричними віршами Волошина Бориса Максимовича, які він присвячує своїй дружині. Після того, як втратив свою другу половинку, Борис Максимович почав висловлювати свою тугу за коханою через поезію.
19 квітня 08:27 -
Екскурсія до бібліотеки №1
Екскурсія до бібліотеки №1
19 кві | Культура | 91 Переглядів
У теплий сонячний день, 18 квітня до бібліотеки №1 завітали учні 5-го класу ЗОШ №3, разом із бібліотекарем Губа С.Б. та класним керівником Лисюк Л. Ю., на пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівний світ книги», мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї.
16 квітня 09:32 -
Від тих, хто пише - тим, хто читає
Від тих, хто пише - тим, хто читає
16 кві | Культура | 62 Переглядів
Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Неабияке задоволення приносять книги, які надходять в бібліотеку, а особливо, якщо це книги місцевих письменників.
Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 29
Перейти на старий сайт