альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Профорієнтація – зроби свідомий вибір

Одним із найважливіших кроків у житті кожного із нас є вибір професії. Від того, яким він буде залежить, як складеться подальше наше життя. Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці.

Для того, щоб допомогти молоді зорієнтуватися у виборі професії 11 квітня у бібліотеці №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»  пройшов захід з профорієнтації - «Вибираємо професію разом». До бібліотеки запрошені учні 11 класів Вознесенської загальноосвітньої школи № 10.

Фахівець з профорієнтації Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Чорна  Ірина Олегівна розповіла старшокласникам про ситуацію на ринку праці, професії, що користуються попитом у роботодавців, правилами вибору майбутнього трудового шляху, ознайомила з послугами служби зайнятості молоді. На заході демонструвались слайд-презентації «Як обрати професію в 21 столітті» та «Професійне тестування-початок професійної кар’єри». Молодь ознайомилась як користуватись «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри» на офіційному Інтернет - порталі Державної служби зайнятості України, щоб перевірити свої здібності, індивідуально-психологічні особливості та краще пізнати себе.

Майбутні випускники взяли активну участь у дискусії щодо того, як обирати фах, які фактори впливають на цей вибір, що є складовими професійного успіху. Для молоді в читальній залі була представлена книжкова виставка «Вибрати професію - вибрати долю».

Зустріч залишила приємні враження в учасників масового заходу. Сподіваємось, що такі заходи допоможуть молоді визначитися з вибором професії.

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна  мережа

м. Вознесенська»

скачать dle 12.0
Дата публікації: 13.04.2018 0 1 764
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно