альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Урок громадянства в дитячій бібліотеці

«Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо!»

27 червня, напередодні Дня Конституції України, до дитячої бібліотеки КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» завітали вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Вознесенської міської ради, а також користувачі бібліотеки на урок громадянства «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо!"

Присутні ознайомилися із інформаційно-тематичною викладкою «Конституція України – стабільність держави», де бібліотекарі представили Основний закон України, Державні символи України, інші друковані видання, що надають користувачам знання про Конституцію, як основний державний законодавчий документ, що гарантує захист прав громадян України.

Діти прослухали правові поради «Права для малюків та їх батьків»,  допомогли казковим героям з’ясувати, що вони теж мають свої права та як потрібно їх відстоювати. Дуже цікаво дітям було розмальовувати малюнки з улюбленими казковими героями, державними символами та краєвидами рідної неньки –України. Потім діти цікаво та змістовно провели вільний час – грали в настільні ігри, провели міні-турнір з шашок, передивилися мультфільми за мотивами українських народних казок. Було дуже приємно, що дітям різного віку, і навіть малечі відомо про важливі речі: про державне свято – День Конституції України, а також діти були обізнані про те, які права гарантує їм Основний закон держави.

Дитяча бібліотека

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

скачать dle 12.0
Дата публікації: 27.06.2018 0 863
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно